news

Nokia E7 już do kupienia w Finlandii

Młodszy brat Nokii N8, E7 Communicator, trafił do przedsprzedaży w mroźnej Finlandii i już niebawem powinien być dostępny w Polsce.

Wyceniona na 600 euro Nokia N7 została wyposażona w wysuwaną klawiaturę QWERTY, 8MPx aparat fotograficzny z możliwością nagrywania filmów w jakości HD, 4-calowy ekran dotykowy i porty USB i microHDMI. Czego jej brakuje? Androida. [Nokia]

podobne treści

 • szymonunion

  Port dla Androida będzie zapewne szybko :) XDA r00l3z :)

 • koala

  A w Nokii wam przejściówki nie przeszkadzają ? No tak, przecież to tylko te od Apple są nieporęczne i ograniczają użytkownika…

 • piotrperl

  Albo Windows Phone 7. Android nie jest niestety wcale taki rewelacyjny, jakim go piszą – używałem „wspaniałego” Galaxy S przez dwa miesiące, z ulgą wróciłem do iOS. Mogliby też dopracować w końcu tego Symbiana v5, ale tego chyba się nigdy nie doczekamy.

 • Dominik Poplawski

  nikt portu nie zrobi:P To nokia co dwa modele inny symbian zero aktualizacji bez sensu robić program działający na jednym telefonie. Htc hd2 więcej osób kupiło niż to cudo kupi dlatego takie wielkie wsparcie xda.

  Faktycznie hardware ma fajne szkoda że o procku cisza a znając nokie stare asfalty będą się przycinały^^’ .

  Jestem zwolennikiem androida nowy windows phone 7 ma szybko nudzący się interface jak iphone:) Niby fajne ale mało do zmieniania:D Każdy lubi co innego wiadomo ale jedno jest pewne. Nokia bez androida lub 7 zbankrutuje:P Motorola była na skraju upadku a tu BUH! kilka dobrych telefonów z androidem i każdy się przekonał do tej marki:)

 • petrus30

  Nokii E7 brakuje Androida??! ahahahaha co tekst! Normalnie przedszkole! ;-) … no może gimnazjum, gdzie dzieciaki zamiast rozumem i wiedzą kierują się modą i lansem – a jak wiadomo Android teraz jest cool! ;-)
  To co, że nie potrafią wymienić ani jednego sensownego powodu dlaczego ten Android jest niby taki super, hiper, ekstra fajny… dziecinada!