news

Nokia chwali się ładnymi aplikacjami z N9

Nokia N9 z MeeGo jest dla niektórych utrapieniem (jak można dać taki system!), a dla innych symbolem nowoczesności. Nieważne, do której grupy się zaliczasz, kiedy oczom ukazuje się tak piękny wygląd aplikacji z N9. Wtedy wszystko inne się nie liczy.

Powiew świeżości po przebywaniu w świecie Androida i iOS – tak można określić design aplikacji z MeeGo na Nokii N9. Zobaczcie, jak wygląda czytnik RSS (magia!), klient email, kalendarz i notatnik. Bierzcie przykład z Nokii, potrafią zrobić niebrzydkie programy.

[Nokia]

podobne treści

 • 123

  Piękne, tylko boli, że to tylko jeden telefon. Nokia zyskała by na rozwoju firmy w oparciu na tym systemie, lecz pozostaje mieć nadzieje, że jednak Windows Mango nie będzie taki zły.

 • karpiozoo

  Moze i nie bedzie taki zly, ale wydaje mi sie, że ludzie zmeczeni sa wszystkim co ma w nazwie Microsoft. I to moze pograzyc ten calkiem niezły system, a w szczególności Nokie.

 • redzpl

  wyglada jak miui

 • lukasz

  autor idiota! człowieku ten system to linuks na tym chodzi truecrytp, wine, gimp itp? no i za to nie musisz placic!

  a wiesz w ogole o czym mowie? redaktorzyno!

 • 1.patryk.4

  @karpiozoo, co ma Microsoft z tym newsem wspólnego? …

 • Piotr Kowalczyk

  @lukasz, czy napisałem cokolwiek o cenie i płaceniu za to? napisałem jedynie, że wygląd aplikacji z N9 jest naprawdę przyzwoity.

 • Niepodzielny

  lukasz to idiota!

 • lukasz

  kolego wystarczy że napisałeś: „…(jak można dać taki system!),…”

  koniec cytatu – najpierw sie dowiedz o czym piszesz a potem przepisuj notki z zagranicznych portali

 • Piotr Kowalczyk

  Łukaszu, to nie jest moja opinia, przytaczam zdania niektórych osób na temat MeeGo. sam z niego korzystałem na netbooku i szczerze przypadł mi do gustu. co nie znaczy, że wszystkim ten system pasuje.

  but whatever, haters gonna hate.

 • jagi2012

  A ja się mogę założywszy o piwo że ten „butny” Łukasz jest gorącym fanem Apple ( zachowanie zdradza) :))))
  A tak zgodnie z tematem Ciekawe jak będzie z rozwojem systemu ? Nie myślę tu o wsparciu ze strony noki lecz innych producentów mających w planach jego wykorzystanie (chyba ZTE i LG, lecz nie jestem pewny )
  Pozdro dla redaktora, nie przejmuj się, inteligentni ludzie zrozumieją ukryty sens wypowiedzi .

 • Piotr Kowalczyk

  wiadomo, że Nokia nie ma zamiaru bawić się już z MeeGo. ostatnio było słychać o netbooku Asusa (x101 chyba) – będzie on miał na wyposażeniu MeeGo (za dopłatą Windowsa 7). było też coś o tablecie Acera z MeeGo, a także o wersji „samochodowej” (bodajże BMW?).

  ponadto już w październiku wyjdzie nowa wersja MeeGo 1.3. tak czy siak, MeeGo posiada poparcie paru większych firm i na pewno będzie stale rozwijany. pytanie jak poradzi sobie z konkurentami (np. debiutującym Chrome OS).

  sam bawiłem się MeeGo przez jakiś czas, ogólnie dobre wrażenie, lecz pamiętam, że był pewien mankament, który bardzo utrudniał mi pracę na netbooku (zwalam na sprzęt, nie na system). teraz testuję Chrome OS (w sumie Chromium OS) i jestem w nim zakochany. czas uruchamiania systemu – bezkonkurencyjny. okrojony system, to fakt, ale czasami wystarczy przecież tylko przeglądarka.

 • karpiozoo

  @1.patryk.4 Ten komentarze był komentarzem do tego co napisal @123 i nie odnosiło się bezpośrednio do newsa :)