film

Nikt nie rodzi się zły. Zwiastun Horns

Paranormalny thriller Horns z udziałem Daniela Radcliffe’a otrzymał pierwszy oficjalny zwiastun. Produkcja Lionsgate w oparciu o bestseller Joe Hilla pod tym samym tytułem zapowiada się ciekawie, a zapowiedź październikowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

Horns to oparty na bestsellerowej powieści Joe Hilla thriller, podążający śladami Ignatiusa Perrisha, głównego podejrzanego w sprawie brutalnego gwałtu i śmierci swojej dziewczyny, Merrin. Po nocy mocno zakrapianej alkoholem, Ig budzi się i odkrywa, że na jego głowie zaczęły rosnąć rogi, a do tego szybko zdaje sobie sprawę z tego, że mają one pewne ciekawe moce. Ig wyrusza na podróż, której celem jest odkrycie prawdy i znalezienie mordercy swojej dziewczyny.

W filmie głównymi bohaterami są Daniel Radcliffe (Harry Potter, Kobieta w czerni) i Juno Temple (Killer Joe, Czarownica), a obok nich w Horns grają Sabrina Carpenter (Girl Meets World, The Goodwin Games), Max Minghella (The Social Network, Idy marcowe), Kelli Garner (Aviator, Miłość Larsa) oraz James Remar (Django, X-Men: Pierwsza klasa). Produkcja została nakręcona przez Alexandre Aja, autora Luster i Piranii 3D. Premiera światowa filmu zaplanowana jest na październik tego roku.

podobne treści