film

Nigdy nie zastąpię miecza pierścionkiem. Zwiastun Dumy i uprzedzenia, i zombie

Nietypowe podejście do remake’u klasyku Jane Austin doczekało się nowej zapowiedzi. W sieci zadebiutował zwiastun Dumy i uprzedzenia, i zombie, a sam tytuł nie pozostawia złudzeń – w produkcji Lionsgate doświadczymy połączenia regencyjnej Anglii z hordami krwiożerczych zombie. Wideo zobaczyć można poniżej:

 

Duma i uprzedzenie i zombie to oparty na klasycznej noweli Jane Austen film z niespodzianką. Kultowa opowieść o zawiłych relacjach pomiędzy kochankami z różnych klas społecznych w dziewiętnastowiecznej Anglii, którzy stają naprzeciw nowego problemu – armii nieumarłych.

W gwiazdorskiej obsadzie niecodziennej produkcji znaleźli się Lily James (KopciuszekGniew tytanów), Lena Headey (300: Początek imperium,serial Gra o tron), Matt Smith (Terminator Genisys, serial Doktor Who), Charles Dance (Gra tajemnic, serial Gra o tron), Douglas Booth (Noe: Wybrany przez BogaJupiter: Intronizacja), Jack Huston (American Hustle, serial Zakazane imperium), Sam Riley (CzarownicaControl) oraz Suki Waterhouse (ZbuntowanaLove, Rosie). Premiera reżyserowanego przez Burra Steersa (Charlie St. CloudUcieczka od życia) filmu zaplanowana została na 5 lutego 2016 roku. Do Polski produkcja trafi 11 marca.

podobne treści