news

Niespodziewanie fajne efekty uboczne huraganu Irene

Poranek po zalaniu całej okolicy przez tropikalną ulewę wymaga powzięcia decyzji – co tu zrobić z tak rozpoczętym dniem? Nie ma co sprzątać piwnicy, bo jeszcze jest w niej woda, więc pozostaje wyciągnąć… skuter wodny.

Na taki pomysł wpadł mieszkaniec Oceanside w stanie Nowy Jork. Szkoda tylko, że musiał potem wrócić do tego zalanego domu. [BuzzFeed]

podobne treści

 • Dash

  Ty jestes taka glupia, czy cala twoja rodzina pracuje nad twoim denilizmem? jak mozna uwazac cudza tragedie za niespodziewanie fajna.

 • Szymon Pluciak

  nie uważam, że język poprzednika nadaje się do wygłaszania jakichkolwiek opinii, ale prawdą jest, że posty z filmami redaktorki Anny Piwnickiej od dłuższego czasu mi przeszkadzają. Nie jest to zarzut do warsztatu (może z wyjątkiem tytułu tego posta), ale do adekwatności jej wpisów na gizmodo. Jest zdecydowanie „z innej bajki”, a wśród postów przeważa kategoria zabawne. Może lepiej joe monster or smtg ??

 • asf44

  Jezeli taki efekt huraganu jest niespodziewany i fajny to gratuluje.

 • Dash

  Jesli moj jezyk nie nadaje sie do wyglaszania jakichkolwiek opini, bo obrazam ja, po tym jak kasuje moje komentarze pod kazdym swoim wpisem, konczy sie cierpliwosc. Bo jej infantylne dobieranie slow i tworzenie tak kretynskich artykulow, moge porownac z wypracowaniem ucza podstawowki, ale ludzi z poralu „Pudelek.pl”. Jesli ktos porywa sie do GIZMODO. niech mi sie tu przedstawi jakims konkretem, z artykulu na artykul widze, ze p.Anna, potrzebuje wdrazenia ja w tematy ktore naprawde interesuja uzykownika. Nie ujde z miejsa, nawet jesli mi udowodi ze to blad w temacie.

 • Anna Piwnicka

  To autor tego filmiku uznał, że wobec klęski żywiołowej można załamać ręce lub zrobić coś szalonego – tytuł posta oddaje to nastawienie, nie mój brak wrażliwości na ludzką tragedię.

  @Dash – Nie przypominam sobie kasowania żadnych Pana (?) komentarzy, ale najwyraźniej powinnam zacząć je kasować, ponieważ wypowiedzi zawierające takie epitety, jak „głupia”, „debilizm” i „kretynka” są nie do przyjęcia. Podobnie, jak odniesienia do mojej rodziny.

 • gizfan

  Zawsze wydawało mi się że GIZMODO to serwis o gadżetach… poprawcie mnie jeśli się mylę? Szczerze? Może Pudelek ma jakieś wakaty? Sądzę, że tam lepiej sprzedawały by się super newsy o „kawowych szpilkach”, „palących schizofrenikach”, „rozpływających się kredkach”, a… nie zapominajmy to artykule o „skanowanych kotach”. Tylko czekać aż zaczniemy tu czytać o nowych wybrykach Gagi, albo „Nie śpię bo trzymam kota na skanerze”… no cóż… Życzę powodzenia, a ja wracam do układania mojego „alfabetycznego makaronu” :)

 • Szymon Pluciak

  @ gizfan – dziękuję bardzo, czasami miło jak jakiś elokwentny „język” powie to co myśli moja nieogarnięta „głowa”.

 • gizfan

  @Szymon Pluciak- proszę, to mi jest miło w takim razie. A byłoby nawet bardziej, gdyby na nasz „apel” raczyła odpowiedzieć redaktor Anna. Fajnie byłoby poznać jej wizję „faktowej” przyszłości jej artykułów… Po dzisiejszych artykułach pani redaktor widać, że zdanie czytelników w GIZMODO spotyka się co najwyżej… ze ścianą. Całe szczęście są jeszcze codzienne artykuły redaktorów Piotra i Michała, które stanowczo ratują sytuację i zatrzymują GIZMODO wśród moich codziennych zakładek :) chwała im za to!