news

Niesamowite, przeżył półtora roku bez mydła

Richard Nikoley od 18 miesięcy nie tyka ani żelu pod prysznic, ani szamponu czy mydła i bardzo sobie ten nowy lajfstajl chwali. Zamieścił wiadomość na ten temat na swoim blogu. Wrażenia?

Przez te 18 miesięcy nawet nie pomyślałem o tym, ile oszczędzam. Butelka szamponu starczyłaby mi na wiele miesięcy. Nawet małe opakowania na wakacje nie są takie drogie. Nie, najlepsze było to, że nie musiałem się o te sprawy martwić: kupować, pakować, sprawdzać, czy zabraknie i denerwować, że ktoś to skontroluje na lotnisku.

Niesamowite, prawda? Do tego nie został wyrzutkiem społeczeństwa i jego rodzina się go nie wyrzekła. Być może dlatego, że Nikoley nadal używa wody, co daje mu przewagę nad tymi, którzy mydła i wody owszem używają, ale prysznic biorą raz na tydzień.

O co chodzi? Richard Nikoley opisuje w Sieci swoją podróż do lepszego, zdrowszego życia. Rozpoczęła się, gdy dowiedział się, że 33 procent masy jego ciała stanowi tłuszcz. Na jego blogu można przeczytać o praktykowaniu „Diety Jaskiniowca” i innych sposobach na nowe życie. [Richard Nikoley, Boing Boing, zdjęcie: Modern Emily]

podobne treści

  • rych

    Współczuje rodzinie,czy został odwszawiony ?

  • Dawid

    @rych
    Przeczytaj dokładnie.

    Swoją drogą jedna z moich nauczycielek jest lepsza, już dwa lata wytrzymuje i bez mydła i bez wody :)