film

Nie schodź poniżej tego piętra. Zapowiedź horroru Crimson Peak

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery Crimson Peak. Wzgórze krwi, studio Universal Pictures zaprezentowało nową reklamę produkcji z udziałem posiadającej polskie korzenie Mii Wasikowskiej. Nowy film Guillermo del Toro zadebiutuje w kinach na całym świecie już w tym miesiącu, a zapowiedź horroru zobaczyć można poniżej:

 

Miejscem akcji Crimson Peak.Wzgórze krwi (tak, to oficjalny, polski tytuł) jest pewna stara posiadłość w górzystym i wiejskim hrabstwie Kumbria, gdzie w XIX wieku młoda pisarka, Edith Cushing (Wasikowska) odkrywa pewnego dnia, że jej czarujący, nowy mąż, Sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) wcale nie jest tym, za kogo się podaje.

Obok Mii Wasikowskiej (Alicja w Krainie CzarówStoker) i Toma Hiddlestona (AvengersO północy w Paryżu), w horrorze zagrają także Jessica Chastain (InterstellarWróg numer jeden), Charlie Hunnam (Hooligans, serial Synowie Anarchii),Jim Beaver (Next, serial Nie z tego świata), Burn Gorman (Mroczny Rycerz powstaje, serial Torchwood) i Emily Coutts(seriale Transporter Detektyw Murdoch). Premiera napisanego, wyreżyserowanego i produkowanego przez Guillermo del Toro (Labirynt FaunaPacific Rim) filmu zaplanowana została na 9 października tego roku. Do Polski produkcja zawita dwa tygodnie później, 23 października.

podobne treści