film

Nie mam przyjaciół, mam rodzinę. Zwiastun Szybkich i wściekłych 7

Po serii kilku krótkich filmików, które zapowiadały pojawienie się pierwszego zwiastuna Szybkich i wściekłych 7 zakończyło się oczekiwanie. W sieci zadebiutowało wideo, zapowiadające kwietniową premierę kolejnej, siódmej już części sagi, która swoje pierwsze kroki w kinie stawiała ponad 13 lat temu. Zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

W Furious 7 grać będą ponownie Vin Diesel, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, a do listy gwiazd dołączą Jason Statham (TransporterNiezniszczalni), Djimon Hounsou (GladiatorKrwawy Diament), Tony Jaa (Ong Bak) oraz Nathalie Emmanuel (seria Gra o Tron). Film podejmie historię z końca poprzedniej części, gdzie Ian Shaw (Statham) zapowiada zemstę na Dominicu Toretto (Diesel) za śmierć swojego brata, Owena (Luke Evans, odtwórca roli Barda w  Hobbicie: Pustkowiu Smauga). Jest to ostatni film, nad którym pracował Paul Walker, zanim zginął w wypadku samochodowym prawie rok temu.

Światowa premiera reżyserowanego przez Jamesa Wana (Obecność, Naznaczony) filmu zaplanowana została na 3 kwietnia 2015 roku. Przed zmianą daty premiery – z 26 marca – produkcja miała trafić do polskich kin 10 kwietnia, nie wiadomo jednak, czy przesunięcie pierwszej projekcji nie wpłynie na polską datę premiery.

podobne treści