film

Nic, co znajduje się w naszym układzie słonecznym, nie zdoła nam pomóc. Zwiastun Interstellar

Najnowszy film Christophera Nolana, którego dystrybutorem jest studio Warner Bros. zobaczymy już w listopadzie. Interstellar, opowiadający o przezwyciężaniu granic, tych realnych i innych, metaforycznych właśnie rozpoczął kampanię reklamową pierwszym oficjalnym zwiastunem. Do zobaczenia poniżej:

 

W przyszłości, rządy i systemy ekonomiczne na całym świecie padają, trudno o dostęp do pożywienia, NASA nie istnieje, a winą obarcza się dokonania dwudziestego wieku. Tajemnicza wyrwa czasoprzestrzenna otwiera się, daje to pozostałościom po Amerykańskiej Agencji Kosmicznej szansę na zbadanie jej i zaoferowanie nadziei ludzkości. Interstellar, którego skrypt współtworzy Christopher Nolan wraz z Jonathanem Nolanem będzie opowiadał o przygodach grupy odkrywców, którzy używają nowo odkrytego tunelu czasoprzestrzennego by obejść ograniczenia podróży galaktycznych i odwiedzić odległe zakątki wszechświata.

Film oparty jest w głównej mierze na teoriach naukowych uznanego fizyka teoretycznego, Kipa Thorne, a jego premiera zaplanowana jest na 7 listopada 2014W filmie zagrają Matthew McConaughey (zdobywca tegorocznego Oscara za rolę w Witaj w klubie, Wilk z Wall Street), Anne Hathaway (Mroczny rycerz powstaje, Nędznicy), Jessica Chastain (Wróg numer jeden, Mama), Michael Caine (Ludzkie dzieci, Prestiż), Bill Irwin (Rachel wychodzi za mążKobieta w błękitnej wodzie), Casey Affleck (Gdzie jesteś, Amando, Zrodzony w ogniu), Mackenzie Foy (Obecność, obie części Zmierzch: Przed świtem) i John Lithgow (Geneza planety małp, serial Trzecia planeta od słońca).

podobne treści