film

Naznaczony powraca do korzeni. Zwiastun Insidious: Chapter 3

Studio Focus Features opublikowało pierwszy zwiastun trzeciej części serii horrorów NaznaczonyInsidious: Chapter 3. W tej części nie wystąpią jednak znani z poprzednich dwóch filmów Rose Byrne Patrick Wilson. Zapowiedź horroru, którego premiera zapowiedziana jest na maj przyszłego roku do zobaczenia poniżej:

 

Wydarzenia opisane w Rozdziale 3 dzieją się przed tymi, które miały miejsce w dwóch poprzednich częściach filmu, kiedy to nawiedzana była rodzina Lambertów. Najnowsza produkcja będzie opowiadała o tym, jak utalentowane medium, Ellise Rainier, niechętnie zgadza się na prośbę pewnej nastolatki, by użyć swoich umiejętności w celu skontaktowania się ze zmarłymi.

W kontynuacji horroru z 2010 roku wystąpią Ele Keats (Podrywacz, The Good Humor Man), Dermont Mulroney (Przetwanie, Zodiak), Stefanie Scott (Sex Story, Nie-przyjaciele), Lin Shaye (Cinderella Story, Lost Time), Leigh Whannell (Matrix Reaktywacja, Piła III), Angus Sampson (Kokoda, Gdy zapada zmrok), Steve Coulter (Igrzyska śmierci, Obecność) oraz Hayley Kioko (Błękitna laguna: Przebudzenie, Scooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora). Współtwórca serii Naznaczony, Leigh Whannell, wyreżyseruje trzecią część, która ma trafić do kin 29 maja 2015 roku.

podobne treści