film

Nauczyłaś mnie, jak przeżyć. Zwiastun Terminator: Genisys

Sequel jednej z najpopularniejszych serii w historii kina już niedługo zawita w salach kinowych. Terminator: Ocalenie nie zyskał takiej popularności, na jaką twórcy liczyli, jednak nadal jest całkiem niezłym filmem i włodarze Paramount Pictures liczą na to, że Terminator: Genisys postawi sagę na nogi. W sieci zadebiutował nowy zwiastun czerwcowej premiery z udziałem Arnolda Schwarzeneggera do zobaczenia poniżej:

 

Jest rok 2029. John Connor, przywódca ruchu oporu wciąż walczy przeciwko maszynom. W miejscu najbardziej krwawych walk, Los Angeles, strach o przyszłość ludzkości osiąga apogeum, gdy szpiedzy TECOM informują o nowym spisku SkyNetu. Celem mają być i przyszłość, i przeszłość, co zmieni świat i wojnę na zawsze.

Terminator: Genisys zagrają, obok Arnolda Schwarzeneggera,  Jai Courtney (Szklana pułapka 5, serial Spartakus: Krew i piach), gwiazda Gry o tron Emilia ClarkeJason Clarke (Wrogowie publiczniWielki Gatsby), a reżyserem reboota będzie Alan Taylor, odpowiedzialny za Thor: Mroczny Świat. Premiera produkcji zaplanowana została na 25 czerwca tego roku, a w Polsce film zobaczyć będzie można już pierwszego lipca.

podobne treści