film

Naszym zadaniem jest utrzymanie więźniów przy życiu. Zwiastun Camp X-Ray

W sieci zadebiutował drugi zwiastun Camp X-Ray. Mający pojawić się w kinach jeszcze w tym miesiącu dramat opowiadać będzie o niecodziennej przyjaźni pomiędzy strażnikiem a więźniem. Zapowiedź filmu z udziałem Kristen Stewart do zobaczenia poniżej:

 

Młoda kobieta dołącza do wojska, by być częścią czegoś większego, ważniejszego niż ona i pochodzenie z malutkiego miasta. Zamiast tego zostaje jej jednak przydzielona rola strażnika w więzieniu Guantanamo, gdzie jej zadanie wcale nie jest takie oczywiste i łatwe do wykonania. Otoczona przez wrogich dżihadystów i agresywnych współpracowników, nawiązuje kontakt z jednym z przetrzymywanych w więzieniu. Camp X-Ray to opowieść o dwójce ludzi po przeciwnych stronach barykady, która, pomimo przeciwności losu, nawiązuje znajomość, która zmieni ich oboje.

Obok Kristen Stewart (saga ZmierzchWitamy u Rileyów) grają Peyman Maadi (Co wiesz o EllyRozstanie), Lane Garrison (Strzelec, serial Skazany na śmierć), John Carroll Lynch (Gran TorinoWyspa tajemnic), Yousuf Azami(OcalonyAdrenalina), Tara Holt (VictimSekrety małych mieszkań), Julia Duffy (Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał LloydaŚniadanie do łóżka) i Joseph Soria (Szybko i wściekleAdrenalina 2. Pod napięciem). Jest to pierwszy film reżysera/scenarzysty Petera Sattlera, a trafi do kin 17 października tego roku. Na razie nie ma planów dystrybucji w Polsce.

podobne treści