news

Największy festiwal muzyczny w Europie właśnie otrzymał własną aplikację

Wybieracie się w tym roku do Glastonbury? Jeśli tak, to nie zapomnijcie wcześniej ściągnąć na swój telefon pierwszej i zarazem ostatniej aplikacji, z którą nie zgubicie się na największym festiwalu muzycznym organizowanym w Europie.

Orange wywalczył dla siebie prawa do wydana jedynej oficjalnej aplikacji o wspomnianym festiwalu. Dostępna jest ona już teraz, za darmo na iPhony i Androidofony, zaś niebawem powinna być gotowa dla posiadaczy smartfonów Nokii. To dzięki niej będziemy mogli zostawić w domu przygotowany wcześniej w Excelu harmonogram kapel i jedynie pomodlić się o to, by akumulator w telefonie nie padł przed końcem trzydniowej imprezy na świeżym powietrzu. Ekshibicjoniści mogą podzielić się nim na Facebooku, tym samym oznajmiając wszystkim znajomym, jak dobrze będą się bawić między 24-26 czerwca, czyli już za miesiąc.

Mam nadzieję, że organizatorzy rodzimego Open’era pójdą w ślady Wyspiarzy i też ułatwią życie fanom muzyki chcącym odwiedzić 30 czerwca Lotnisko Gdynia-Kosakowo. [Glastonbury]

podobne treści