designnews

Najpiękniejsze butelki wódki

Podobno na świecie jest prawie 100 różnych marek wódki (zgaduję, że lwia część pochodzi z naszego regionu). Nic dziwnego, że w wyścigu o klienta, producenci wprowadzają coraz ładniejsze, często bardzo niezwykłe, butelki. Strona The Roxor przygotowała zestawienie 20 najpiękniejszych.

Zabrakło (prawie wszystkich) polskich produktów, ale każdy smakosz wie, że mimo tradycyjnych opakowań – nasze wódki są najlepsze! [theroxor]

podobne treści

 • stan.szulim

  a belvedere to nie z polski ?

 • anttena

  polski polski

 • Anonim

  dla mnie w zestawieniu zabrakło butelki Wyborowej projektu Franka Gehry’ego

 • arturstone

  No właśnie coś nie dokładni są już nie pierwszy raz walą gafę

 • Anonim

  Belvedere vodka ma tyle samo wspólnego z Polską co Smirnoff z Rosją, czyli nic. Jedyna prawdziwa Polska wódka, ktora odniosła sukces na arenie światowej to zapewne Wyborowa.

 • florkowski

  Belvedere – (klasa super premium) luksusowa polska wódka zbożowa, produkowana wyłącznie w Polsce w Żyrardowie.

  Belvedere jest czterokrotnie destylowana, produkowana w małych partiach. Na butelce widnieje pałac Belweder (wł. Belvedere – piękny widok), siedziba Naczelnika Państwa i (w różnych okresach) Prezydenta. Każda butelka jest dokładnie sprawdzana pod względem dokładności wzorów, ilości alkoholu itd. Wódka jest eksportowana na cały świat, w 1996 roku zdobyła rynek amerykański.

  W teście wódek klasy super premium magazynu Logo w roku 2007 zajęła pierwsze miejsce.

  Wódka Belvedere jest jedną z marek LVMH, który jest największym na świecie producentem dóbr luksusowych. W Polsce wyłącznym dystrybutorem wódki Belvedere jest Moët Hennessy Polska Sp. z o.o.

  A żubrówka z Polmos Białystok?

 • Kamil .qam Przybysz

  Dzięki za uwagę – już poprawiłem. Swoją droga, mi też Belvedere kojarzył się z Louis Vuitton (LVMH). :P

 • kierowca.bcde

  Monotonne to zestawienie. Praktycznie wszystkie (może oprócz Bong, Damskaya, Double Cross i U’Luvka) rżną jak się tylko da, wspaniały w swojej prostocie, wzór Absoluta.