news

Najnowsza Panda ochroni przed robakami i innymi szkodnikami

Firma Panda Security wprowadziła na rynek polskie wersje językowe najnowszych programów zabezpieczających przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm.

Najnowsze aplikacje z logo zapewniają wszechstronną ochronę (firewall Wi-Fi, szczepionki USB i wiele innych) przy niewielkim obciążeniu komputera. Są to: Panda Antivirus Pro 2012, Panda Internet Security 2012, Panda Global Protection 2012 oraz Panda Internet Security 2012 for Netbooks. Roczna licencja na jedno stanowisko będzie kosztować odpowiednio: 99, 119, 149 i 99 złotych.
 
​Programy Panda 2012 w polskiej wersji językowej będą dostępne w sprzedaży od 1 lipca bieżącego roku, lecz już teraz możecie za darmo ściągnąć je ze strony internetowej producenta i przetestować. Pełne wersje będzie można zainstalować również na trzech komputerach. [Panda]

podobne treści

  • Bartosz Falba

    Dobry antywirus zacząłby od usunięcia windy i zainstalowania jakiegoś UNIXa :)

  • Pipoy

    Panda to świetny antywirus. Uzywałem go przez jakiś czas, problem w tym że niesamowicie obciąża komputer. Dla normalnych użytkowników polecam darmową Avirę. Bardzo skuteczna, nie uciążliwa tak jak avast, leciutka. Zainstalowałem ją dwa lata temu i nie ma mowy o żadnych problemach.
    A tak poza tym mam wrażenie, że w dzisiejszym internecie znacznie ciężej złapać robaka niż kiedyś.