gry

Najdziwniejsze symulatory

Bo ludzkie pomysły na gry wideo nigdy się nie skończą. A przynajmniej tak długo, jak jeszcze będzie co symulować.

Advanced Tram Simulator

Najwięksi przeciwnicy tej gry zarzucają jej przesadny realizm. Najwięksi zwolennicy tej gry zarzucają jej przesadny realizm. Faktem jest, że znakomicie oddaje ona, ekhm, tramwajową rzeczywistość, przez co jest przeraźliwie trudna i… nudna. Poza tym po porannych i popołudniowych podróżach komunikacją miejską, kto chciałby przechodzić jeszcze przez to w domu?

Garbage Disposal

Nasi rodzice powtarzali nam często, byśmy się uczyli, bo skończymy machając łopatą lub jako śmieciarze. Teraz każdy może sprawdzić, co go ominęło (o ile go to ominęło), przynajmniej jeśli chodzi o drugą z tych opcji. Garbage Disposal to znakomity symulator śmieciarki, w którym… No, jeździ się śmieciarką. I tylko tyle. Lub zdaniem niektórych – aż tyle.

Hatoful Boyfriend

Chyba nikogo nie dziwi fakt, że na ten pomysł wpadli Japończycy, bo i któż by inny? Hatoful Boyfriend to symulator randkowy… gołębi. W którym wcielamy się w postać gołębia. W szkole dla gołębi. W której wszystkie inne gołębie są samcami. Dziwne? Nie, dziwne to są ubrania Lady Gagi. To jest po prostu przerażające!

World of Subways

Symulatory pociągów są ok, niewiele jest na świecie bardziej relaksujących rzeczy. Sami wiecie – niewiele stresu, krajobrazy łagodnie zmieniające się za oknem i tak dalej, i tak dalej… Tutaj dostajemy coś podobnego. Tyle że bez krajobrazów, za to z ciemnymi depresyjnymi tunelami. Niefajnie.

Forklift Truck Simulator

Jeśli znacie jakiegoś operatora wózka widłowego, spytajcie go kiedyś, jak ciekawa jest jego praca. Jestem niemal pewien tego, jakiej odpowiedzi wam udzieli. I tak, ta gra też będzie nudna.

Bungee Jumping Simulator

Wiadomo, o co chodzi w skokach na bungee. Pęd powietrza, adrenalinę, przeżycie… Tylko kto wie, jaki sens ma przeżywanie tego na ekranie komputera? No właśnie, chyba nikt.

podobne treści