news

Na trzy cztery oślepiamy przeciwników!

To się nazywa fair play. Kibice Malezji postanowili pomóc swoim piłkarzom i oślepiali przeciwników, Indonezję, laserami. A dokładniej długopisami z laserami.

Atak rodem z Gwiezdnych Wojen zaczął się już w pierwszych minutach gry. Malezyjczycy zawzięcie zwalczali przeciwników trafiając w oczy strumieniami lasera prosto z trybun. Skończyło się na tym, że w 54 minucie meczu Indonezyjczycy zeszli oburzeni z murawy. To nie pierwszy raz, kiedy kibice Malezji sabotują oponentów. Po oślepieniu Wietnamczyków, laserowa drużyna wygrała z nimi 2:0.

Drużyna Indonezji w końcu wróciła do gry, ale i tak przegrała 0:3. Może dlatego, że nie widzieli piłki? [The Jakarta Post]