film

Musimy współpracować. Zwiastun Kryptonimu U.N.C.L.E.

Do sieci trafiła nowa, ponad pięciominutowa zapowiedź nadchodzącego Kryptonimu U.N.C.L.E.. W komedii akcji w reżyserii Guy’a Ritchiego, który w tym gatunku czuje się zdecydowanie najlepiej zagrają Henry CavillArmie Hammer, a filmowa adaptacja kultowego serialu z lat sześćdziesiątych trafi do kin już w przyszłym miesiącu. Zwiastun zobaczyć można poniżej:

 

Osadzony na początku lat sześćdziesiątych, podczas wciąż rozwijającej się Zimnej Wojny, Kryptonim U.N.C.L.E skupia się na współpracy agenta CIA (Cavill) z agentem KGB (Hammer), którzy zmuszeni są do odrzucenia na bok wszystkich długotrwałych nieporozumień. Wyruszają wspólnie na misję, celem której jest powstrzymanie tajemniczej, międzynarodowej organizacji przestępczej, która chce zakłócić kruchy pokój, rozprzestrzeniając technologię i broń nuklearną. Jedyną poszlaką dwójki agentów zmuszonych do współpracy jest córka zaginionego, niemieckiego naukowca, który jest kluczem do infiltracji tajemniczej grupy.

Obok Henry’ego Cavilla (Człowiek ze staliImmortals. Bogowie i herosi) i Armiego Hammera (J. EdgarThe Social Network), w filmie reżyserowanym przez Guy’a Ritchiego (Porachunki, Przekręt) zagrają Alicia Vikander (Ex Machina,Son of a Gun), Elizabeth Debicki (Wielki Gatsby, Kochanie, poznaj moich kumpli), Hugh Grant (Dziennik Bridget JonesNothing Hill), Jared Harris (Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaSherlock Holmes: Gra cieni), Christian Berkel (Bękarty wojnyWalkiria) i Luca Calvani (The InternationalPewnego razu w Rzymie)

podobne treści