film

Musimy się dowiedzieć, kiedy popełniliśmy błędy. Zapowiedź Hot Tub Time Machine 2

Już za niecały miesiąc w kinach pojawi się kontynuacja gorąco przyjętej komedii z 2010 roku, Hot Tub Time Machine 2. W oryginale grupa starych znajomych, granych przez Craiga Robinsona, Roba CorddryClarka Duke cofnęła się w czasie przy użyciu jacuzzi i pewnego rosyjskiego napoju o wątpliwym składzie. Jak można się łatwo domyślić, tym razem przyjaciele powędrują w przyszłość. Zapowiedź produkcji do zobaczenia poniżej:

 

Tym razem Lou, Nick i Jacob znajdują się w ich wersji teraźniejszości po tym, jak zmienili przeszłość poprzednim razem. Nick to gwiazda popu, która dorobiła się sławy pisząc piosenki znanych wokalistów zanim ci mieli szansę je napisać.  Lou też ma nieskromne dorobki – w końcu to on wymyślił internet. Z tym, że próbując zobaczyć, jak będzie wyglądała ich przyszłość, okazuje się, że gdzieś, kiedyś, przyjaciele popełnili błędy, które przeszkodziły im w spokojnym, dostatnim życiu.

Obok gwiazd oryginału z 2010 roku, Craiga Robinsona (To już jest koniecBoski chillout), Roba Corddry (Wiecznie żywy,Sekstaśma) i Clarka Duke (Kick-Ass 2, serial Dwóch i pół), w filmie wystąpią także Chevy Chase (W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju, serial Community), Adam Scott (Sekretne życie Waltera Mitty, serial Parks & Recreation), Gillian Jacobs (Walk of ShameThe Box. Pułapka) oraz Jason Jones (Pitch PerfectTak to się teraz robi). Premiera wyreżyserowanego przez twórcę oryginału, Steve’a Pinka (PrzyjętyAbout Last Night), filmu zaplanowano na 20 lutego tego roku. Polska premiera nie została jeszcze ustalona.

podobne treści