news

Można już zamawiać pierwszy gadżet zaprojektowany przez Lady Gagę dla Polaroida

Wszyscy gadżeciarze nie mogący doczekać się OLED-owych okularów sygnowanych imieniem (?) Lady Gaga będą mogli pocieszyć się bezprzewodową drukarką Polaroida stworzoną z myślą o wszystkich smartfonach. Wszystkich, poza iPhonem.

Wprowadzona do przedsprzedaży mobilna drukarka GL10 z serii Polaroid Grey Label  kosztuje niemało, bo aż 120 funtów. Czym jednak są pieniądze dla chcących móc wydrukować zdjęcia prosto ze swojego telefonu bez konieczności wpinania w niego kabelka. W przypadku, gdy nasze urządzenie nie będzie posiadać łączności Bluetooth, wtedy wykorzystanie portu USB stanie się koniecznością.

Drukarka GL10 posiada własną aplikację na Androida, BlackBerry OS, systemy Windows i Mac i można ją zamówić za 120 funtów ze sklepu Firebox lub 170 dolarów prosto od producenta. Paczki zostaną wysłane w czerwcu. [Polaroid, Firebox]

podobne treści

  • bart98

    Ciekawy jestem jak bedzie wychodzilo kosztowo drukowanie na tego typu urzadzeniu ? pewnie tanio raczej nie bedzie

  • Paco

    A po co na tym drukować. Przecież nie będziesz tego cały czas przy sobie nosił a w domu to raczej już na drukarce lepsza jakość i większy format. Teraz używając oryginalnych tuszy można jakość uzyskać lepszą niż w fotolabie. I na pewno taniej niż z tego.