aplikacjenewssmartfony

Motorola wyśmiewa mapy Apple

Jak pewnie wiecie – jedną z największych kontrowersji wokół szeroko pojętej funkcjonalności iOS 6 jest fakt, że w jego wyposażeniu zabraknie bardzo popularnych map Google, które Apple zastąpiło własną, póki co raczej niedopracowaną, autorską usługą. Motorola postanowiła bezwzględnie wykorzystać tę sytuację i okrutnie ponabijała się z nowego produktu firmy z Cupertino na swoim oficjalnym profilu na Google+ i Twitterze.

Cóż – nie jest żadną tajemnicą, że rezygnacja Apple z Google Maps na rzecz własnej usługi kartograficznej była podyktowana chęcią jak największego odseparowania się od wszelkiej współpracy z gigantem z Mountain View. Proces ten trwa zresztą już od jakiegoś czasu. A że akurat ta jego część wyszła Apple szczególnie nieudolnie – Google doszło do wniosku, że warto to publicznie uwypuklić (przy okazji reklamując swój nowy, androidowy smartfon. Nic tak nie cieszy dwie pieczenie na jednym ogniu). Nad zdjęciem, które możecie zobaczyć powyżej umieszczono ten oto, bardzo wiele mówiący wpis:

Szukasz 315 E 15th street na Manhattanie? Google Maps na DROIDZIE RAZR M zaprowadzą cię tam i nie iZgubią cię na Brooklynie.

Co myślicie – śmiesznie?

[androidcentral]

podobne treści