smartfony

Moto X: „pierwszy smartphone, który zaprojektujecie sami”

Motorola ma nowe logo, ma też nowy produkt o nazwie Motorola X Phone, albo raczej Moto X. Oficjalnych informacji na temat wyglądu i specyfikacji tajemniczego urządzenia nadal brak, ale Motorola już zaczyna je reklamować jako „pierwszy smartphone, który zaprojektujecie sami.”

Co to właściwie oznacza? Nie wiadomo, choć można spodziewać się, że „projektowanie” ograniczać się będzie jedynie do wyglądu obudowy. Za to Motorola już teraz obiecuje, że urządzenie będzie powstawało w całości w Stanach. Z całą sympatią dla Motoroli, ale kiedy Google ostatnim razem chwaliło się, że dane urządzenie powstaje w całości w USA, dość szybko okazało się, że nikt nie chce kupować horrendalnie drogiego Nexusa Q. Miejmy nadzieję, że ostateczna cena urządzenia nie będzie czynnikiem, który pogrąży nowe urządzenie odświeżonej Motoroli.

Biorąc pod uwagę fakt, że poniższa reklama Moto X pojawiła się w dzisiejszych wydaniach The New York Times, The Washington Post, USA Today oraz The Wall Street Journal, można założyć, że oficjalna premiera urządzenia zbliża się wielkimi krokami.

podobne treści