film

Miłość ojca nie zna granic. Zapowiedź post-apokaliptycznego dramatu Maggie

Już w przyszłym miesiącu w kinach ma zadebiutować Maggie, czyli post-apokaliptyczny dramat o zombie z udziałem kultowej gwiazdy kina akcji, Arnolda Schwarzeneggera. Debiut reżyserski Henry’ego Hobsona opowiadał będzie o zarażonej wirusem córce, którą jej ojciec pragnie za wszelką cenę uratować. Widać to po zatytułowanym „Spróbuję” klipie, który można zobaczyć poniżej:

 

Maggie opowiada o spustoszonym wirusem zombie świecie, w którym tytułowa dziewczyna (Abigail Breslin) zostaje nim zarażona. Gdy tylko jej ojciec, Wade (Schwarzenegger) dowiaduje się o tym, sprowadza ją do domu, by mogła spędzić ostatnie dni z rodziną. Jej stan się pogarsza, a rodzinne relacje pogarszają. Wade zrobi wszystko, aby uratować swoją córkę.

Obok Arnolda Schwarzeneggera (Terminator, seria Niezniszczalni) i nominowanej do Oscara Abigail Breslin (Mała miss,Zombieland), w debiucie reżyserskim Henry’ego Hobsona wystąpią Joely Richardson (PatriotaDziewczyna z tatuażem), Laura Cayouette (DjangoIluzja), J.D. Evermore (Witaj w klubieZniewolony: 12 Years a Slave), Denise Williamson (White RabbitBlacktino) oraz Raeden Greer (IntruzW obronie własnej). Scenariusz produkcji napisał inny debiutant, John Scott, a premierę filmu ustalono na 22 maja. Nie wiadomo na razie nic na temat polskiej dystrybucji.

podobne treści