news

Microsoft przygotuje plażę dla studentów na Krakowskie Juwenalia

Producent systemu Windows 7 przygotował dla krakowskich studentów nie lada gratkę – możliwość spędzenia Juwenaliów na specjalnie do tego przygotowanej „plaży”, na której to nie zabraknie złotego piasku, hostess serwujących orzeźwiające drinki i konkursów.

Impreza ta odbędzie się w niedzielę 21. maja we wnętrzu amerykańskiej ciężarówki, którą na czas juwenaliów w Krakowie Microsoft Polska udostępni żakom. Organizatorzy zadbali aby świetnego klimatu nie popsuły warunki pogodowe, dlatego też przyczepa pozostanie zadaszona, a wewnątrz działała będzie klimatyzacja.

Oprócz klimy i skąpo ubranych pań, przygotowali również inne atrakcje: barek z napojami chłodzącymi, konkursy dla fanów systemu Windows Phone 7 oraz możliwość wzięcia udziału w turnieju piłki plażowej rozgrywanym na ekranie podpiętym do Xboxa 360 kontrolowanego za pomocą Kinecta.

Podczas juwenaliów nie zabraknie również muzycznych atrakcji – 21 maja uczestnicy będą bawić się przy dźwiękach grup: Indios Bravos, Strachy na Lachy oraz Olaf Deriglasoff. Na najwytrwalszych zawodników, którzy poczują niedosyt po koncertach czekać będzie plażowa ciężarówka, która po zmroku zmieni się w klimatyczną afterownię. Zapowiada się bardzo ciekawie.

podobne treści

  • qubek296

    21 maja to sobota :D