newstablety

Microsoft poprawia grudniową aktualizację tabletów Surface Pro 2

 

Dobra wiadomość dla posiadaczy tabletów Microsoft Surface Pro 2. Wygląda na to, że gigant z Redmond dotrzymał danego słowa i rozesłał aktualizację naprawiającą błędy powstałe w wyniku grudniowego update’u tych urządzeń.

Zgodnie z deklaracjami Microsoftu, świeża aktualizacja eliminuje problemy z szybkim wyczerpywaniem się baterii oraz nagłym przechodzeniem tabletów w stan uśpienia, które to odnotowano po poprzednim updacie oprogramowania urządzeń przeprowadzonym jeszcze w zeszłym roku. Według zapewnień MS, od teraz wyżej wymienione błędy nie będą już nękać posiadaczy jego flagowego tabletu. Większość z nich powinna już otrzymać powiadomienie o dostępności aktualizacji (dajcie znać czy tak jest też w rzeczywistości). Oto jak cały update komentuje sam Microsoft:

W ten weekend wypuściliśmy update adresujący problemy związane z szybkim wyczerpywaniem się baterii oraz niespodziewanymi przejściami w stan uśpienia, które odnotowali nieliczni posiadaczy tabletów Surface Pro 2. Usterki te nie powinny jednak dotyczyć tych użytkowników, którzy nie zainstalowali grudniowego update’u Windowsa. Ciągle ciężko pracujemy nad rozwiązaniem pozostałych wad oprogramowania urządzenia.

Źródło: Engadget.com

podobne treści