news

Microsoft Office trafi na iPady i komputery z Mac OS X Lion

Najbardziej popularny pakiet biurowy Office ma trafić na iPady i w zaktualizowanej wersji na komputery Mac z Mac OS X Lion w 2012 roku. Cena pakietu ma być konkurencyjna: 10 dolarów.

iPady posiadają już własny pakiet biurowy od Apple, który zawiera Pages, Numbers i Keynote – edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i program do prezentacji. Każdy z tych programów znajduje się w App Store w cenie 10 dolarów. Jabłkowemu pakietowi może zaszkodzić konkurencja ze strony Microsoftu, który według The Daily ma wypuścić swój pakiet Office na tablety iPad. Office na iPady ma niby kosztować 10 dolarów za całość (ale co w tej całości się znajduje?), co byłoby korzystniejszą ceną niż w przypadku pakietu Apple.

Microsoft stara się także bardziej dopasować Office pod potrzeby najnowszego Mac OS X – Liona. Dodatkowo wraz z Windowsem 8 ma pojawić się najnowsza wersja pakietu na systemy Windows. [The Daily]

podobne treści

 • lpociask

  Office dla OSX Lion jest i działa tak jak na wczesniejsze wersje. Jedyne co chce zrobić Microsoft to dodać Offuce do sklepu Apple czyli App Store !!!!

 • kierowca.bcde

  „Jabłkowemu pakietowi może zaszkodzić konkurencja ze strony Microsoftu, który według The Daily ma wypuścić swój pakiet Office na tablety iPad.”

  Jeśli konkurencja stanie się realna i Apple odczuje to we własnej kieszeni, to standardowa procedura, polegająca na usunięciu aplikacji ze sklepu, skutecznie rozwiąże problem. :>

 • pio11

  Zaraz zaraz. A gdzie tablety z Androidem mają jakiś dobry pakiet biurowy? Ups, nie ma? :P