film

Miałem już wszystko przygotowane. Zapowiedź komedii Focus

Warner Bros. Pictures opublikowało nową reklamę telewizyjną, zapowiadającą komedię z udziałem Willa SmithaFocus trafi do kin już w przyszłym miesiącu, a do Polski produkcja zawita na początku marca. Zapowiedź wyreżyserowanego przez Glenna FicarraJohna Requa do zobaczenia poniżej:

 

Weteran przekrętów, Nicky Spurgeon (Will Smith) bierze pod swoje skrzydła młodą, atrakcyjną dziewczynę, z którą nawiązuje romans. Wszystko zaczyna się przez to komplikować – włącznie z przyszłymi przekrętami.

Obok Willa Smitha (Jestem legendąSiedem dusz), w filmie zagrają także Maggie Robbie (Wilk z Wall StreetCzas na miłość)  Rodrigo Santoro (300: Początek imperiumAbsolwentka), Dominic Fumusa  (Not for Nothing, serial Siostra Jackie), Adrian Martinez (American HustleCałkiem zabawna historia), Clay Chamberlin (Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaZamiana ciał) oraz Armando Leduc (Green Lantern, Zły porucznik). Światowa premiera produkcji została zaplanowana na 25 lutego. W polskich kinach komedia pojawi się 6 marca.

podobne treści