film

Melissa McCarthy w zwiastunie Tammy

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Tammy, czyli kolejnej komedii z udziałem Melissy McCarthy. Można go zobaczyć poniżej:

 

Tammy (McCarthy) ma zdecydowanie jeden z gorszych dni. Zepsuła swój zdezelowany samochód, została zwolniona z godnej pożałowania pracy w obskurnej knajpie z burgerami, a zamiast znaleźć pocieszenie w objęciach męża dowiaduje się, że ten woli objęcia sąsiadki w jej nowym domu.
Nadszedł czas zajrzeć prawdzie w oczy: Złą wiadomością jest to, że Tammy jest spłukana i nie ma samochodu. Gorszą, że jej bacia Pearl (Susan Sarandon) jest jej jedyną szansą ratunku – zaopatrzona w samochód, forsę i z ochotą obejrzenia wodospadu Niagara. Niekoniecznie taką ucieczkę miała bohaterka na myśli. Jednak w drodze, z babunią na przednim siedzeniu może się okazać, że to właśnie to, czego Tammy potrzebuje.

W debiucie reżyserskim Bena Falcone obok Melissy McCarthy (Gorący towar, Druhny) i Susan Sarandon (Przed egzekucją, Atlas chmur) zagrają także Kathy Bates (Misery, Nocna zmiana), Allison Janney (serial Prezydencki poker, Mr. Sunshine), Dan Aykroyd (Pearl Harbor, Wożąc panią Daisy) oraz Mark Duplass (Parkland, Siostra twojej siostry). Film wejdzie do kin 2 lipca tego roku.

podobne treści