film

Melissa McCarthy postanawia okraść swojego pracodawcę. Zwiastun Tammy

Warner Bros. Pictures opublikowało dwie nowe reklamy telewizyjne Tammy, czyli komedii z udziałem zdobywczyni nagrody Emmy, Melissy McCarthy. Zapowiedzi do zobaczenia poniżej:

 

Tammy (McCarthy) ma zdecydowanie jeden z gorszych dni. Zepsuła swój zdezelowany samochód, została zwolniona z godnej pożałowania pracy w obskurnej knajpie z burgerami, a zamiast znaleźć pocieszenie w objęciach męża dowiaduje się, że ten woli objęcia sąsiadki w jej nowym domu.

Nadszedł czas zajrzeć prawdzie w oczy: Złą wiadomością jest to, że Tammy jest spłukana i nie ma samochodu. Gorszą, że jej bacia Pearl (Susan Sarandon) jest jej jedyną szansą ratunku – zaopatrzona w samochód, forsę i z ochotą obejrzenia wodospadu Niagara. Niekoniecznie taką ucieczkę miała bohaterka na myśli. Jednak w drodze, z babunią na przednim siedzeniu może się okazać, że to właśnie to, czego Tammy potrzebuje.

W debiucie reżyserskim Bena Falcone obok Melissy McCarthy (Gorący towarDruhny) i Susan Sarandon (Przed egzekucjąAtlas chmur) zagrają także Kathy Bates (MiseryNocna zmiana), Allison Janney (serialPrezydencki pokerMr. Sunshine), Dan Aykroyd (Pearl HarborWożąc panią Daisy) oraz Mark Duplass(Parkland, Siostra twojej siostry). Film wejdzie do polskich kin 2 lipca tego roku.

podobne treści