film

Melissa McCarthy obrabia fast fooda. Zwiastun Tammy

Studio Warner Bros. już wczoraj zapowiadało pojawienie się nowego zwiastuna Tammy z udziałem Melissy McCarthy. Jak obiecano, tak zrobiono, zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

Tammy (McCarthy) ma zdecydowanie jeden z gorszych dni. Zepsuła swój zdezelowany samochód, została zwolniona z godnej pożałowania pracy w obskurnej knajpie z burgerami, a zamiast znaleźć pocieszenie w objęciach męża dowiaduje się, że ten woli objęcia sąsiadki w jej nowym domu.
Nadszedł czas zajrzeć prawdzie w oczy: Złą wiadomością jest to, że Tammy jest spłukana i nie ma samochodu. Gorszą, że jej bacia Pearl (Susan Sarandon) jest jej jedyną szansą ratunku – zaopatrzona w samochód, forsę i z ochotą obejrzenia wodospadu Niagara. Niekoniecznie taką ucieczkę miała bohaterka na myśli. Jednak w drodze, z babunią na przednim siedzeniu może się okazać, że to właśnie to, czego Tammy potrzebuje.

W debiucie reżyserskim Bena Falcone obok Melissy McCarthy (Gorący towarDruhny) i Susan Sarandon (Przed egzekucjąAtlas chmur) zagrają także Kathy Bates (MiseryNocna zmiana), Allison Janney (serialPrezydencki pokerMr. Sunshine), Dan Aykroyd (Pearl HarborWożąc panią Daisy) oraz Mark Duplass(Parkland, Siostra twojej siostry). Film wejdzie do polskich kin 22 sierpnia tego roku.

podobne treści