film

Masz pojęcie, kim jestem? Zwiastun dramatu sportowego Foxcatcher

Nadchodzący w styczniu do Polski film oparty na prawdziwej historii Johna du Ponta doczekał się kolejnego zwiastuna. W opowieści o tragicznej w skutkach przyjaźni pomiędzy ekscentrycznym milionerem i dwoma mistrzami zapasów występują takie gwiazdy kina, jak Channing Tatum, Mark Ruffalo czy Steve Carell. Zapowiedź Foxcatcher do zobaczenia poniżej:

Oparty na prawdziwych wydarzeniach, Foxcatcher opowiada mroczną, a zarazem fascynującą historię z pozoru niemożliwej i tragicznej w skutkach przyjaźni pomiędzy ekscentrycznym milionerem i dwoma mistrzami zapasów.

Kiedy zapaśnik Mark Schultz (Channing Tatum), zdobywca złotego medalu olimpijskiego, zostaje zaproszony przez bogatego dziedzica, Johna du Ponta (Steve Carell), by przyjechał do jego posiadłości i pomógł stworzyć mistrzowską drużynę na olimpiadę w Seoulu, podejmuje rękawicę i cieszy się na możliwość treningu w najlepszych warunkach, by w końcu wyjść z cienia brata Dave’a (Mark Ruffalo). John du Pont widzi w pomocy Schultzowi szansę zdobycia respektu kolegów oraz, co jeszcze ważniejsze, szacunku niezadowolonej matki (Vanessa Redgrave).

W filmie obok Channinga Tatuma (21 Jump StreetG.I. Joe: Odwet 3D), Steve’a Carella (serial Biuro, film Kocha, lubi, szanuje), Marka Ruffalo (AvengersWyspa tajemnic) i Vanessy Redgrave (JuliaGdyby ściany mogły mówić 2) grają takżeSienna Miller (G.I. Joe: Czas KobryGwiezdny pył), Anthony Michael Hall (Edward NożycorękiMroczny Rycerz) orazGuy Boyd (ChorągiewkiZakonnica w przebraniu). Najnowszy dramat Sony Pictures reżyseruje Bennet Miller (The CruiseCapoteMoneyball), a premiera światowa zapowiedziana jest na 14 listopada. W Polsce film ukaże się dopiero 30 stycznia 2015 roku.

podobne treści