film

Marvel zaprasza do kin nową reklamą Zimowego żołnierza

Widzowie już mogą od kilku dni oglądać Kapitana Amerykę: Zimowego żołnierza w kinach. Dla tych, którzy jeszcze wahają się, czy pójść na projekcję tego filmu Marvel opublikował nową reklamę telewizyjną, mającą do tego zachęcić:

 

Nowe starcie Kapitana Ameryki ze złoczyńcami będzie się odbywać w czasach teraźniejszych, a nie, jak w przypadku pierwszej odsłony filmu, w czasie drugiej wojny światowej. Dwa lata po wydarzeniach z AvengersSteve Rogers (Chris Evans) żyje sobie spokojnie w stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonie, próbując przystosować się do życia w nowoczesnym społeczeństwie. Wszystko się zmienia, gdy jego przyjaciele z S.H.I.E.L.D zostają zaatakowani. Steve zostaje wplątany w tajemniczą historię, która może narazić całą Ziemię. Wspólnie z Nataszą Romanoff (Scarlett Johansson), Kapitan Ameryka musi odkryć mroczną tajemnicę i z pomocą nowego rekruta, Falcona, zwalczyć niespodziewanego i potężnego przeciwnika, Zimowego Żołnierza.

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz występują znani z Avengers Samuel L. Jackson i Cobie Smulders, a do drużyny dołączyli Sebastian StanAnthony Mackie i Robert Redford. Premiera w polskich kinach odbyła się już kilka dni temu, 26 marca.

podobne treści