film

M. Night Shyamalan powraca (poniekąd) do horrorów. Zwiastun The Visit

Po świetnej serii tajemniczych, ciekawych, mrożących krew w żyłach produkcjach Manoj Night Shyamalan wraca do tego, co znalazło mu miejsce na filmowej mapie świata. Co prawda po ZnakachSzóstym zmyśleOsadzie czy nawet Zdarzeniu przytrafiły się hinduskiemu reżyserowi „arcydzieła” w postaci 1000 lat po ZiemiOstatniego władcy wiatru, jednak być może, że po blisko dekadzie od ostatniej przyzwoitej produkcji Shyamalan nie będzie musiał się wstydzić kolejnego filmu. Słowa te należy traktować oczywiście z przymrużeniem oka, gdyż poniższa zapowiedź – niestety – nie sugeruje na razie niczego, co mogłoby zyskać taką popularność, jak filmy Hindusa sprzed kilku, a nawet kilkunastu lat. W sieci zadebiutowały bowiem dwa zwiastuny The Visit, obrazu, który został także napisany przez reżysera:

 

Grana przez Kathryn Hahn matka wysyła swoje dzieci na wizytę do ich dziadków, co daje im w końcu możliwość spędzenia wartościowego czasu z wnukami. W domu jej rodziców nie ma za dużo reguł. Jedyną. na której przestrzeganie nalegają staruszkowie, to ta, by położyć się w łóżku o 21:30 i nie wychodzić ze swojego pokoju.

Obok Kathryn Hahn (Sekretne życie Waltera Mitty, Millerowie), w The Visit zagrają Peter McRobbie (Lincoln, Tajemnica Brokeback Mountain), Ed Oxenbould (Aleksander – okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień, Julian), Olivia DeJonge (The Sisterhood of Night, serial Hiding), Michelle Rose Domb (Illume the Movie, Ride Along 2) oraz Benjamin Kanes (Policja zastępcza, Idol z piekła rodem). Produkcja ma zaplanowaną premierę na 11 sierpnia tego roku. Nie wiadomo, kiedy produkcja zadebiutuje w polskich kinach. Co ciekawe, film został oparty na historyjkach, które sam Shyamalan opowiadał swoim dzieciom.

podobne treści