film

Ludzki mózg ma swoje ograniczenia. Komputer – nie. Zwiastun Autómata

Już jutro w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje nowy projekt Gabe’a Ibáñeza, reżysera Wyspy zaginionych. Z tej okazji twórcy Autómata opublikowali nowy klip z filmu, w którym grany przez Antonio Banderasa agent ubepieczeniowy dowiaduje się, jakie skutki może przynieść jego odkrycie. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Historia opowiedziana w Autómata podąża śladami Jacq’a Vaucana, agenta ubezpieczeniowego korporacji ROC, zajmującej się produkcją robotów. Podczas jednej z rutynowych kontroli, mających na celu wyjaśnienie sprawy manipulacji robote, Jacq odkrywa coś, co będzie miało znaczące konsekwencje dla przyszłości ludzkości.

Główna rola agenta ubezpieczeniowego przypadła Antonio Banderasowi (DesperadoSkóra, w której żyję). Obok niego, na ekranie zobaczymy Birgitte Hjort Sørensen (seriale Borgen Morderstwa w Midsomer), Melanie Griffith (Ptaki, Lolita), Dylana McDermotta (Olimp w ogniu, serial American Horror Story), Roberta Forstera (Jackie BrownSpadkobiercy), a także usłyszymy Javiera Bardema (To nie jest kraj dla starych ludziBiutiful) podkładającego głos pod jednego z robotów. Amerykańska premiera zaplanowana jest na 10 października tego roku. Na razie nie wiadomo, czy którykolwiek z polskich dystrybutorów postanowi zaprezentować produkcję w naszym kraju.

podobne treści