wtf

Łóżko z akwarium tudzież akwarium z łóżkiem

Trudno wyobrazić sobie większą rozkosz od kładzenia się spać w otoczeniu flory i fauny akwaryjnej. A łóżka wodne w ogóle powinny odejść do historii, skoro teraz jest już do kupienia łoże z akwarium. Nie wątpię, że genialny pomysł rozpowszechni się z zawrotną prędkością.

Oryginalna oprawa zagłówka łóżka jednych ukołysze do snu, a innym uniemożliwi zmrużenie oka. W końcu świadomość, że wokół głowy mamy zbiornik zawierający 2,4 metry sześcienne wody, może zakłócać spokojny wypoczynek. Co prawda akwarium solidnie spoczywa na stolikach nocnych po dwóch stronach łóżka, ale skąd pewność, że producent nie popełnił żadnego błędu?

Łóżko zostało wykonane na specjalne zamówienie przez amerykańską firmę Acrylic Tank Manufacturers, która specjalizuje się w tego rodzaju zleceniach i ma siedzibę w Las Vegas. Cóż, spanie pod akwarium ma pewien związek z ryzykiem i hazardem.

Zbiornik tego rodzaju wyceniono na 11,5 tysiąca dolarów, do czego należy doliczyć cenę łóżka, rybek oraz koralowców. [Acrylic Tank Manufacturers, The Fancy]

podobne treści