film

Lepsze życie dzięki chemii. Sam Rockwell wyrusza na farmaceutyczną eskapadę

W sieci zadebiutował zwiastun filmu Better Living Through Chemistry, nadchodzącego komediodramatu z udziałem Sama Rockwella, Olivii Wilde, Michelle Monaghan i Ray’a Liotty. Do zobaczenia poniżej:

 

Spopularyzowana w latach sześćdziesiątych fraza „Better Living Throuch Chemistry” była wariacją jednego z haseł reklamowych firmy chemicznej Du Pont, która to wariacja, pomiędzy wieloma innymi znaczeniami, miała odnosić się do używania leków na receptę „dających kopa”. Teraz slogan został użyty jako tytuł nadchodzącego w marcu filmu, który zdecydowanie zahacza o tą tematykę.

Douglas Varney (Rockwell) jest aptekarzem, który lubi swoją pracę i jest mężem kobiety, którą kocha (czy ona odwzajemnia uczucie to kompletnie inna sprawa). W zasadzie jest zadowolony ze swojego życia i czuje się spełniony nie tylko zawodowo, ale i uczuciowo. Pewnego dnia musi jednak zastąpić dostwacę i dostarczyć leki na receptę do bogatego domu. Tam poznaje Elizabeth Roberts (Wilde), żonę-trofeum, która przekonuje Douglasa do tego, by wspólnie wyruszyli na naszpikowaną lekami i alkoholem wycieczkę po świecie. I namawia Douglasa do pozbycia się jej męża.

W filmie występują Sam Rockwell (Udław się, Moon), Olivia Wilde (Wyścig, Niewiarygodny Burt Wunderstone), Michelle Monaghan (Kod nieśmiertelności, Zanim odejdą wody), Ray Liotta (Chłopcy z ferajny, Revolver) oraz Ben Schwartz (Policja zastępcza, serial Kłamstwa na sprzedaż). Better Living Through Chemistry jest debiutem reżyserskim i scenariuszowym Davida Posamentiera i Geoffa Moore’a, a premierę ma zapowiedzianą na 14 marca tego roku.

podobne treści