internetnews

Kylo – przeglądarka do telewizorów

W lipcu firma Hillcrest Labs wprowadziła na rynek Loop – pilot do kina domowego z akcelerometrem. Teraz daje twojemu telewizorowi nową jakość – przeglądarkę internetową Kylo.

#!#photo2#!#

Kylo to przeglądarka przeznaczona do komputerów podłączonych do telewizora. Działa z każdą myszą i klawiaturą, jednak wprost stworzona jest do obsługi przy pomocy Loop (na zdjęciu powyżej). Sterownik funkcjonuje jako myszka i, tak jak i Kylo, działa pod Windowsem i OS X.

Hillcrest Labs Pairs Kylo "TV Browser" with Motion-Sensing Loop PointerJak każda porządna przeglądarka, także i Kylo dostępna jest za darmo. A ponieważ jest przeznaczona do oglądania internetu na ekranach wielkich telewizorów HD, jest nieco inna od pozostałych.

Hillcrest Labs Pairs Kylo "TV Browser" with Motion-Sensing Loop PointerKylo ma specjalne, większe czcionki, dzięki czemu wszystko widoczne, nawet jeśli siedzimy na kanapie, daleko od naszego telewizora. Do tego przeglądarka udostępnia klawiaturę ekranową, podobną do tej, którą oferuje Wii. Dzięki niej można obsługiwać przeglądarkę bez użycia klawiatury – wystarczy pilot Loop. Oprócz tego linki do filmów, wiadomości czy gier wyświetlane są na wygodnych panelach, co czyni przeglądanie sieci mniej monotonnym.

To idealna przeglądarka dla osób, które uważają, że internet zasłużył na przeglądanie na wielkim ekranie. Z popcornem w garści. [Kylo]

podobne treści