grynews

Komplet gadżetów dla każdego fana Dragon Age II

Firma Razer przygotowała zestaw gadżetów dla fanów gry Dragon Age II. Odpowiednia stylistyka i ceny sprawią, że tylko najwięksi zapaleńcy sięgną po nie.

W skład serii akcesoriów sygnowanych logo gry Dragon Age II wchodzą: klawiatura Razer BlackWidow Ultimate, mysz Razer DeathAdder, podkładka Razer Goliathus, pad Razer Onza Tournament Edition oraz torba listonoszka Razer Messenger Bag.

Każdy z gadżetów wygląda drapieżnie i zapewne równie dobrze działa. Klawisze klawiatury są podświetlane na czerwono, posiadającą 5 programowalnych przycisków mysz wyposażono w czuły sensor optyczny o czułości 3500 DPI i pozłacany wtyk USB, a pad można podpiąć zarówno do peceta jak i konsoli Xbox. Wszystko to do spółki z laptopem o przekątnej 15 cali zmieści się do torby listonoszki.

Niestety nie tylko wykonanie i specyfikacje widocznego na zdjęciach sprzętu robi spore wrażenie. Dla przykładu: klawiatura Razer BlackWidow Ultimate kosztuje niecałe 600, torba na ramię 300, a pad 250 złotych. Wierzę jednak, że fani erpegów i fajnie wykonanego sprzętu przez sprawdzonego producenta zrobią skok na złoto babci i sprawią sobie prezent z logo Dragon Age II. [RazerShop]

podobne treści