Wiadomości promowanewtf

Kim Dzong Un zwycięzcą rankingu czytelników tygodnika Time

Teraz możemy już potwierdzić oficjalnie, Kim Dzong Un został „Człowiekiem Roku” czytelników tygodnika Time. Choć w sumie równie dobrze wyróżnienie mógłby bezpośrednio przyznawać 4Chan ponieważ i tak jego użytkownicy potrafią „ustawić” każdy internetowy plebiscyt.

Nie inaczej jest w przypadku tegorocznego głosowania na „Człowieka Roku„, które właśnie się zakończyło. 4Chan po raz kolejny udowodnił, że z internetowymi rankingami może zrobić dosłownie wszystko. W tym roku, tak jak wcześniej zapowiadano użytkownicy 4Chana zapewnili Kim Dzong Unowi pierwsze miejsce w internetowym rankingu manipulując przy okazji innymi miejscami w taki sposób, by z imion kandydatów ułożyć napis KJU GAS CHAMBERS.

Północnokoreańska propaganda wykorzysta to na pewno na użytek wewnętrzny, w końcu nieczęsto się zdarza, że wspaniały przywódca, umiłowany wódz, wielki następca oraz wnuk ojca narodu zostaje w jednym roku wybrany jednocześnie człowiekiem roku czytelników Time i najprzystojniejszym żyjącym mężczyzną. Szkoda tylko, że mieszkańcy Korei Północnej nigdy nie dowiedzą się o tym, że tytuły te przyznano dla beki.

Za to doskonale zdają sobie z tego sprawę redaktorzy tygodnika Time, którzy już teraz podkreślają, że wyróżnienie nadaje redakcja posiłkując się jedynie wskazaniami internautów. Raczej nie zobaczymy więc okładki z Kimem.

[Time]

podobne treści