film

Kiedy społeczeństwo ma możliwość wyboru, wybiera źle. Zwiastun The Giver

W sieci zadebiutował drugi zwiastun The Giver, czyli adaptacji powieści z 1993 roku, w której z pozoru utopijne społeczeństwo wcale nie jest takie idealne, jak wydawać by się mogło. Zapowiedź nadchodzącego w sierpniu filmu z udziałem Jeffa Bridgesa, Meryl Streep i Brentona Thwaitesa do zobaczenia poniżej:

 

Oparty na bestsellerowej powieści Lois Lowry pod tym samym tytułem, The Giver podąża śladami młodego chłopaka, Jonasa (Brenton Thwaites), który kwestionuje życie w utopijnym społeczeństwie. Kiedy poznaje Dawcę (Jeff Bridges), otwiera drzwi do przeszłości, w której świat nie zawsze był czarno-biały – był kolorowy i wypełniony emocjami.

Odkrycie Jonasa jest zagrożeniem dla idealnego porządku, pilnowanego przez Przewodniczącą (Meryl Streep), więc używając własnej władzy, naciska na jego rodzinę, by ten wrócił na swoje miejsce.

Oprócz Brentona Thwaitesa (Czarownica, Oculus) Meryl Streep (Żelazna Dama, Sierpień w hrabstwie Osage) i Jeffa Bridgesa (Szalone serce, R.I.P.D. Agenci z zaświatów) w The Giver grają także Katie Holmes (Batman – Początek, Telefon) i Alexander Skarsgard (Battleship: Bitwa o Ziemię, Melancholia). Reżyserem filmu jest Phillip Noyces), autor Kolekcjonera kości i Spokojnego Amerykanina), a produkcja pojawi się w kinach 29 sierpnia tego roku.

podobne treści