film

Kevin Bacon jako rozwścieczony glina w pierwszym zwiastunie Cop Car

Dzieci, jak to mają w zwyczaju, mogą powodować czasem delikatne problemy – psują, niechcący, drogie zabawki, wszędzie pojawiają się plamy z czekolady. W przypadku Cop Car z udziałem Kevina Baconsytuacja jest trochę inna, gdyż dwójka dzieciaków postanowiła, że dobrym pomysłem będzie podprowadzenie zaparkowanego pośrodku pustkowia policyjnego radiowozu. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun thrillera w reżyserii Jona Wattsa, który można zobaczyć poniżej:

 

Dwójka młodych chłopców odbywa klasyczną, dziecięcą przygodę. Wędrują po polach i lasach, aż w pewnym momencie napotykają na – pozornie – opuszczony radiowóz. Podczas gdy dzieciaki urządzają sobie beztroską przejażdżkę, nie wadząc nikomu, skorumpowany szeryf uświadamia sobie, że jego samochód, w którego bagażniku znajduje się coś, co nie powinno ujrzeć światła dziennego, został skradziony. Wyrusza więc w pościg za dwójką chłopców, by odzyskać swoją własność.

Obok Kevina Bacona (Apollo 13Rzeka tajemnic), w Cop Car wystąpią Shea Whigham (Poradnik pozytywnego myślenia, Wilk z Wall Street), Camryn Manheim (Straszny film 3, Dark Water: Fatum), Hays Wellford (Strive, Before the Snow) oraz debiutujący James Freedson-Jackson (). Film w reżyserii Jona Wattsa (Clown, serial The Onion News Network) trafi do kin w USA 7 sierpnia tego roku. Nie wiadomo, kiedy – jeśli w ogóle – film pojawi się na polskich ekranach.

podobne treści