news

Kaka na Fifie

Kaka ma na swoim koncie Złotą Piłkę i nagrodę FIFA dla najlepszego piłkarza za 2007 rok. W trakcie ostatniego sezonu 2009 – 2010, w 22 meczach dla Realu Madryt Kaka zdobył 8 bramek.

“Od lat jestem fanem gier EA SPORTS a szczególnie serii FIFA” podkreślił Kaka. „Decyzja o wyborze mnie na okładkę FIFA 11 to wielki zaszczyt. Dotychczas jedynie kilkunastu piłkarzy miało okazję być twarzą tego wyśmienitego sportowego cyklu.” 
“Za każdym razem, kiedy Kaka wychodzi na boisko reprezentuje on piękny styl, pełen kreatywności i pasji” powiedział przedstawiciel EA SPORTS. Mimo to wszyscy pamiętamy, jak grał w ostatnich meczach reprezentacji Brazylii…

 „Idealnie pasuje do nowego systemu Personality+, który umożliwia odzwierciedlenie na boisku indywidualnych cech każdego zawodnika. Dzięki swoim umiejętnościom Kaka jest zawsze o krok przed rywalami. Kapitalnie znajduje sobie miejsce na boisku a pomysłowymi podaniami „z klepki” i niespodziewanymi strzałami z dużej odległości dezorganizuję obronę przeciwnika. Jego styl jest całkowicie unikatowy i gracze poczują tę różnicę na wirtualnym boisku”. Rozumiemy, że EA chce jak najlepiej i wręcz nie wypada im mówić źle o swojej nowej twarzy, ale dlaczego na przykład nie wybrano Diego Forlana?
Więcej o nowej Fifie znajdziecie tutaj: http://www.facebook.com/easportsfifa.

FIFA 11 ukaże się na konsole PlayStation3, Xbox 360, Wii, PlayStation2, Nintendo DS, PSP, platformy mobilne oraz komputery osobiste. Za produkcję tytułu odpowiada studio EA Canada w Burnaby.

podobne treści

  • KuglarzSnow

    i pomysleć, ze „kaka” w języku małych dzieci znaczy tyle, co „kupa”

  • Marcin Molczyk

    nie tylko w języku małych dzieci ;)

  • rv

    świetny tytuł newsa :)