film

Jurassic World kończy zdjęcia. Pierwsze spojrzenie na T-Rexa

Oficjalnie zakończyły się zdjęcia do reżyserowanego przez Colina Trevorrowa Jurassic World. Reżyser postanowił poinformować swoich fanów o tym fakcie, publikując na własnym Twitterze zdjęcie, pokazując przy okazji – po raz pierwszy – T-Rexa, najbardziej drapieżnego z prehistorycznych zwierząt:

 

 

Pod koniec maja, Colin Trevorrow rozmawiał z blogiem /Film i ujawnił sporo informacji na temat nadchodzącej za niecały rok produkcji. Na temat fabuły nadal jednak nic nie wiadomo – miejmy nadzieję, że już niedługo. Gwiazdami Jurassic World są Chris Pratt (Strażnicy galaktyki, serial Parks & Recreation), Bryce Dallas Howard (OsadaSłużące),  Ty Simpkins (Naznaczony,Iron Man 3), Nick Robinson (Królowie lata, serial Melissa i Joey), Jake Johnson (serial Jess i chłopaki, Kumple od kufla), Irrfan Khan (Slumdog. Milioner z ulicyNiesamowity Spider-Man), Vincent D’Onofrio (Full Metal JacketZabić Irlandczyka), BD Wong (Zostań,Siedem lat w Tybecie), Omar Sy (NietykalniX-Men: Przeszłość, która nadejdzie), Judy Greer (OsadaCarrie), Katie McGrath (już anulowany serial DraculaPrzygody Merlina),Andy Buckley (Gorący towarPolicja zastępcza) oraz Lauren Lapkus (Rodzinne rewolucje, serial Jesteś tam, Chelsea?).

Reżyserem filmu jest Colin Trevorrow, który również napisał scenariusz z Derekiem Connollym, swoim współpracownikiem przy tworzeniu filmu Na własne ryzyko. Producentami będą Frank Marshall (Szósty zmysł,Poszukiwacze zaginionej arki) i Patrick Crowley (seria filmów o przygodach Jasona Bourne’a). Premiera filmu jest ustalona na 12 czerwca 2015 roku.

podobne treści