film

Jesteśmy nowymi rycerzami. Zwiastun Kingsman: The Secret Service

Studio 20th Century Fox opublikowało pierwszy zwiastun Kingsman: The Secret Service, czyli kolejnego filmu na podstawie komiksów Marka Millara i Dave’a Gibbonsa, autorów Watchmen. Zapowiedź nowego filmu Matthew Vaughna do zobaczenia poniżej:

 

Historia, którą opowie film podążać będzie śladami agenta (Colin Firth), który jest częścią tajnej organizacji szpiegowskiej. Zajmujący się rekrutacją oferuje niereformowalnemu, ale obiecującemu dzieciakowi (debiut Tarona Egertona) udział w niesamowicie ciężkim programie treningowym w momencie, kiedy w świecie wybucha panika wywołana pojawieniem się maniakalnego geniusza technologicznego.

W filmie obok Colina Firtha (Jak zostać królem, Szpieg) i debiutującego na wielkim ekranie Tarona Egertona występują także Samuel L. Jackson (Avengers, Pulp Fiction), Mark Strong (Szpieg, RocknRolla) oraz Michael Caine (odtwórca roli lokaja Alfreda w trylogii Mrocznego Rycerza). Reżyserem jest Matthew Vaughn (Kick-Ass, Przekręt), który także współpracował z Jane Goldman (Kobieta w czerni, Dług) przy scenariuszu. Premiera Kingsman: The Secret Service zaplanowana jest na październik tego roku.

podobne treści