film

Jesteście wrogami Japonii i tak będziecie traktowani. Zwiastun Niezłomnego

W sieci zadebiutował nowy, świetny zwiastun Niezłomnego. Dramat opowiadać będzie o niezwykłym życiu złotego medalisty olimpijskiego i bohatera wojennego, Louisa Zamperiniego, w którego rolę wcielił się Jack O’Connell. Zapowiedź nadchodzącego filmu, reżyserowanego przez Angelinę Jolie do zobaczenia poniżej:

 

Niezłomny opowiada o Louisie Zamperinim, Amerykaninie włoskiego pochodzenia, który wystąpił na igrzyskach olimpijskich w Berlinie, w 1936 roku. Główny bohater był również pilotem myśliwca podczas II wojny światowej. Po wypadku, który niemalże spowodował jego śmierć, Zamperini przeżył, dryfując na tratwie przez 47 dni tylko po to, by zostać uratowanym przez… Japończyków, którzy uczynili z niego więźnia wojennego w jednym ze swoich obozów.

Głównego bohatera zagra Jack O’Connell (UnitedStarred Up), a obok niego w filmie wystąpią Domhnall Gleeson (Anna Karenina, odtwórca roli Billa Weasley’a w Harrym Potterze), Finn Wittrock (Zimowa opowieśćOdlot), John Magaro (The Box. PułapkaOdważna), japoński muzyk Shihara Takamasa, Jai Courtney (Szklana pułapka 5Jack Reacher: Jednym strzałem) oraz Garrett Hedlund (Co jest grane, Davis?Tron: Dziedzictwo).

Niezłomny pojawi się w amerykańskich kinach jeszcze w tym roku, 25 grudnia, a w Polsce śledzić historię biegacza wziętego do niewoli będzie można od 9 stycznia 2015 roku.

podobne treści