film

Jeśli nie zwrócisz mi kasy, jesteś martwy. Zwiastun komedii kryminalnej Stretch

Universal opublikowało pierwszy zwiastun komedii z gwiazdorską obsadą. W opowiadającej o kierowcy limuzyny komedii Stretch zobaczymy między innymi Patricka Wilsona, Jessicę Albę, Normana Reedusa i Chrisa Pine’a. Zwiastun październikowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

Stretch jest ciężko pracującym szoferem. Zdradza go dziewczyna, przechodzi kryzys wieku średniego – jednak to dopiero początek historii. Starając się zarobić wystarczająco dużo, by spłacić dług swojemu bukmacherowi, Stretch przyjmuje zlecenie i zaczyna wozić na tylnym siedzeniu milionera, który doprowadza go do szału. Dodatkowo, klient wpędza kierującego limuzynę w tarapaty, o jakich mu się nie śniło.

W Stretch, obok Patricka Wilsona (Obecność, Watchmen: Strażnicy), Jessici Alby (Sin City: Miasto grzechu, Maczeta), Normana Reedusa (Święci z Bostonu, serial The Walking Dead) i Chrisa Pine’a (Star Trek, Jack Ryan: Teoria chaosu) grają także Ray Liotta (Chłopcy z ferajny, Hannibal), Brooklyn Decker (Żona na niby, Battleship: Bitwa o Ziemię), Ed Helms (Kac Vegas, Millerowie), Mindy Robinson (Sztanga i cash, V/H/S/2), Randy Couture (Niezniszczalni 3, Mistrz), David Hasselhoff (Zabawy z piłką, Klik: I robisz, co chcesz) oraz James Badge Dale (World War Z, serial Pacyfik). Premiera wyreżyserowanej przez Joe Carnahana (As w rękawie, Drużyna A) komedii kryminalnej zaplanowana jest na 14 października tego roku.

podobne treści