film

Jako dziecko marzyłem o takiej pracy. Zapowiedź Kingsman: Tajne służby

Co prawda premiera nowej komedii akcji Matthew Vaughna odbędzie się już dzisiejszego wieczora, jednak produkcja zadebiutuje w większości krajów dopiero w pierwszej połowie przyszłego miesiąca. W tym 13 lutego w Polsce. Z tej okazji studio 20th Century Fox opublikowało nową zapowiedź Kingsman: Tajne służby, w której grane przez Colina Firtha Samuela L. Jacksona postacie rozmawiają na temat filmów szpiegowskich. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Historia, którą opowie film podążać będzie śladami agenta (Colin Firth), który jest częścią tajnej organizacji szpiegowskiej. Zajmujący się rekrutacją oferuje niereformowalnemu, ale obiecującemu dzieciakowi (debiut Tarona Egertona) udział w niesamowicie ciężkim programie treningowym w momencie, kiedy w świecie wybucha panika wywołana pojawieniem się maniakalnego geniusza technologicznego.

W filmie obok Colina Firtha (Jak zostać królemSzpieg) i debiutującego na wielkim ekranie Tarona Egertona występują także Samuel L. Jackson (Avengers, Pulp Fiction), Mark Strong (SzpiegRocknRolla) oraz Michael Caine (odtwórca roli lokaja Alfreda w trylogii Mrocznego Rycerza). Reżyserem opartej na komiksach Marka Millara produkcji jest Matthew Vaughn (Kick-AssPrzekręt), który także współpracował z Jane Goldman (Kobieta w czerniDług) przy scenariuszu. Polska premiera Kingsman: Tajne służby zaplanowana jest na 13 lutego.

podobne treści