film

Jake Johnson i Damon Wayans Jr. przywdziewają policyjne stroje. Zwiastun Udając gliniarzy

Studio 20th Century Fox opublikowało nowy zwiastun nadchodzącej w sierpniu komedii Udając gliniarzy. Zapowiedź filmu, w którym główni bohaterowie, po balu przebierańców, postanawiają przywdziać swoje kostiumy na dłużej, do zobaczenia poniżej:

 

Główni bohaterowie Udając gliniarzy mają prawie trzydziestkę i nie do końca wiedzą, co chcą robić w życiu. Pewnego wieczoru wybierają się na kostiumową imprezę, gdzie decydują się pójść przebrani za policjantów. Powoduje to niesamowity obrót sytuacji dla nich i postanawiają sprawdzić, jak mogą to wykorzystać.

W produkcji gwiazdami są Jake Johnson (Kumple od kufla, Sex Story) i Damon Wayans Jr. (Policja zastępcza, serial Happy Endings), a obok nich w reżyserowanym przez Luke’a Greenfielda (Dziewczyna z sąsiedztwa, Pożyczony narzeczony) filmie grają Rob Riggle (21 jump street, Kac Vegas), Nina Dobrev(Charlie, serial Pamiętniki wampirów) i Andy Garcia (trylogia filmów Ocean’sOjciec chrzestny III). Światowa premiera zaplanowana jest na 13 sierpnia tego roku, a w Polsce Udając gliniarzy pojawi się 5 września.

podobne treści