film

Jak ciężkie może być żeglarstwo? Zapowiedzi Wyprawy do Nibylandii

Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się światowa premiera bajki Piotruś. Wyprawa do Nibylandii. Oparty na twórczości J.M. Barrie film wyreżyserowany zostanie przez Joe Wrighta, i do Polski produkcja trafi w październiku. Zapowiedzi filmu z udziałem Hugh JackmanaAmandy SeyfriedRooney Mary zobaczyć można poniżej:

 

Adaptacja Warner Bros. będzie oferowała nowe spojrzenie na początki kultowych postaci stworzonych przez J.M. Barrie. Film będzie podążał śladami osieroconego chłopaka, który zostaje przeniesiony do Nibylandii, gdzie odkrywa przygody, ale także niebezpieczeństwo.

Gwiazdami produkcji – odtwórcami ról odpowiednio Czarnobrodego i Mary – są Hugh Jackman (WolverineLes Miserables) i Amanda Seyfried (Wredne dziewczynyWyścig z czasem). W roli kapitana Haka zagra Garret Hedlund (Co jest grane, Davis?Tron: Dziedzictwo), a rolę Tygrysiej Lilii otrzymała Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażemSocial Network). Adeel Akhtar (Dyktator, Zdrajca) zagra Smee, a młodego Piotrusia odtworzy nowy w Hollywood Levi Miller. Reżyserem niezatytułowanego jeszcze filmu o Piotrusiu Panie będzie Joe Wright (Duma i uprzedzenieAnna KareninaPokuta). Scenariusz do filmu przygotował Jason Fuchs (Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów) na podstawie postaci stworzonych przez Jamesa Matthew Barrie’goGreg Berlanti (serial Arrow, Gniew tytanów) i Paul Webster (PokutaAnna Karenina) będą producentami. Premiera filmu zapowiedziana jest na 24 września, a do Polski film trafi prawie miesiąc później, 23 października.

podobne treści