news

J.J. Abrams reżyserem Star Wars: Episode VII

Moc jest silna w J.J. Abramsie – reżyser najnowszej części Star Treka został przez Disneya wybrany reżyserem siódmej części Star Wars.

Jeszcze w grudniu Abrams zapewniał, że nie ma zamiaru angażować się w projekt Star Wars: Episode VII i skupi się na Star Treku, którego najnowsza część wchodzi w maju tego roku do kin. Rewelacje portalu The Wrap brzmią tym bardziej interesująco, że głównym konkurentem do zaszczytnego tytułu reżysera siódmej części Star Wars miał być… Ben Affleck.

Miesiąc temu J.J. Abrams zarzekał się, że nie będzie brał udziału w projekcie „Star Wars: Episode VII”. W rozmowie z Empire stwierdził, że obie serie będą ze sobą konkurowały a on sam, choć jest fanem obydwu, jest spokojny o losy nowej części Star Wars, na którą chętnie pójdzie do kina.

„Pojawiły się jakieś pierwsze rozmowy w sprawie Star Wars. Dlatego chcę szybko uciąć spekulacje i podkreślić swoją lojalność dla serii Star Trek. Nie chcę brać udziału w nowych Star Wars. Mówię to jako fan, który woli siedzieć na widowni nie wiedząc co go czeka”

Jak to się wszystko szybko zmienia… Ale w sumie dobrze, że weźmie sie za to J.J. Abrams.

[Zdjęcie: Flickr/Eva Rinaldi]

podobne treści